Twój Lekarz

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Dentysta w Częstochowie

cdn_helper cdn_helper

Nasi lekarze specjaliści

Dentysta Częstochowa
Dentysta Częstochowa
Dentysta Częstochowa

Zakres usług dentystycznych

Klinika stomatologiczna Medidens świadczy kompleksowe usługi z zakresu leczenia zębów. Nasza oferta obejmuje zarówno leczenie zachowawcze, jak i inne bardziej skomplikowane zabiegi.

Dzięki nowoczesnemu sprzętowi oraz kadrze kompetentnych dentystów z wieloletnim doświadczeniem, jesteśmy w stanie zapewnić każdemu pacjentowi profesjonalną pomoc oraz bezbolesność zabiegów.

Wykonujemy między innymi leczenie kanałowe (endodoncja), czy zabiegi usuwania zębów. Ponadto w naszej przychodni stomatologicznej przyjmują lekarze specjalizujący w wielu innych dziedzinach stomatologii. Są to między innymi: protetyk, ortodonta oraz periodontolog.

Pomagamy również odzyskać piękny, biały uśmiech dzięki zabiegom piaskowania i wybielania zębów.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Leczenie zębów nowoczesnym sprzętem

Każdy gabinet stomatologiczny wyposażony jest w nowoczesne i zaawansowane urządzenia. Ponadto dysponujemy własnym sprzętem do badań radiologicznych, dzięki czemu przeprowadzamy kompleksowe leczenie zębów w jednym miejscu.

ZOBACZ NASZE GABINETY

Usługi stomatologiczne
na najwyższym poziomie

Dobro i komfort każdego pacjenta jest dla nas najważniejsze. Zapewniamy pełną opiekę dentystyczną oraz szeroki wachlarz zabiegów, w tym również stomatologię estetyczną (m.in. wybielanie zębów).

Dzięki regularnym wizytom w naszym gabinecie stomatologicznym, Państwa zęby będą zdrowe i ładne.

Jeśli potrzebna będzie pomoc ortodonty - również jesteśmy do Państwa dyspozycji! Wskażemy najlepsze metody profilaktyki, leczenia wad zgryzu oraz wspólnie wybierzemy najbardziej odpowiedni aparat ortodontyczny. Na wizytę w gabinecie ortodontycznym najlepiej zdecydować się jak najwcześniej – wtedy szansa na szybkie i pomyślne zakończenie leczenia jest o wiele większa.

Natomiast w przypadku ubytków zębowych z pomocą przychodzą nowoczesne rozwiązania z zakresu protetyki i implantologii.Zadaniem dobrego dentysty jest wskazanie pacjentowi optymalnych sposobów na poradzenie sobie z problemami, kierując się aktualną wiedzą medyczną oraz jego dobrem.

Przywiązujemy dużą wagę nie tylko do zdrowia zębów, ale też do estetyki uśmiechu. Piaskowanie i wybielanie zębów pozwala cieszyć się pięknym, śnieżnobiałym uśmiechem, który może przyczynić się do odniesienia sukcesu na różnych płaszczyznach życia.

Jeżeli poszukujesz dentysty w Częstochowie, wybierz najlepszych specjalistów.